MANE – вітаємо нового партнера

MANE – вітаємо нового партнера

З 1 серпня 2017року ТзОВ « ІНТЕРАЛЬТЕКСПРО»  стало офіційним представником компанії MANE (Франція) по м’ясному напрямку в західному та центральному регіоні України.

Компанія  MANE була заснована у 1871 році, з часом невелике сімейне підприємство стало великим французьким концерном, а далі  успішною міжнародною організацією, що активно розвивається та розширює сфери свого впливу. Сьогодні компанія входить в ТОП-7 світового рейтингу виробників харчових ароматизаторів та інгредієнтів. Компанія  MANE одна з небагатьох компаній, яка не просто змішує інгредієнти, а контролює весь процес: від вирощування та обробки сировини до промислового виробництва ароматизаторів, функціональних сумішей та смако-ароматичних добавок.

Для алкогольних та безалкогольних напоїв компанія виробляє цілий ряд ароматизаторів. Харчові добавки та смакові ароматизатори MANE традиційно використовуються для молочніх продуктів, а в гастрономії – для чіпсів, супів, бульонів, лапші швидкого приготування, для приправ та соусів. Добавки від MANE знайдете в печиві, вафлях та інших кондитерських виробах. В рибній галузі продукцію компанії використовують для надання аромату м’ясу краба.

На українському ринку компанія пропонує як  смако-ароматичні суміші для м’ясопереробної  галузі, так і вихідну сировину для підприємств, що спеціалізуються на створенні технологічних сумішей. У  портфоліо компанії є комбіновані добавки, смако-ароматичні суміші та окремі екстракти та олеорезини, що надають м’ясним виробам  сильний та стабільний аромат, та є досить  популярними серед підприємств м’ясопереробної  галузі.

www.mane.com